Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Klávesnice a myši > Trackbally >

3Dconnexion Carry Case - Personal Series (3DX-700046)

3Dconnexion Carry Case - Personal Series (3DX-700046)

Cena:

499 Kč

Koupit za 499 Kč
Dostupnost:
Skladem

Popis produktu 3Dconnexion Carry Case - Personal Series (3DX-700046): Pouzdro ochranné se zpevněnými stěnami pro SpaceNavigator a SpaceMouse Wireless  Propadli jste kouzlu 3D myší SpaceNavigator Pro nebo Space Mouse Wireless? Potřebujete svou myš přenášet? S praktickým pouzdrem, které je originálním příslušenstvím, se nemusíte obávat o svého grafického pomocníka. Měkké neoprenové pouzdro ochrání myš před nechtěným poškrábáním a nečistotami. Pouzdro je speciálně navrženo pro myši SpaceNavigator Pro a Space Mouse Wireless.Propadli jste kouzlu 3D myší SpaceNavigator Pro nebo Space Mouse Wireless? Potřebujete svou myš přenášet? S praktickým pouzdrem, které je originálním příslušenstvím, se nemusíte obávat o svého grafického pomocníka. Měkké neoprenové pouzdro ochrání myš před nechtěným poškrábáním a nečistotami. Pouzdro je speciálně navrženo pro myši SpaceNavigator Pro a Space Mouse Wireless.Klíčové vlastnostiNeoprenové pouzdroMěkký vnitřek - chrání před poškozenímSpeciálně tvarované pro SpaceNavigator Pro a Space Mouse... > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

3Dconnexion Carry Case - Personal Series (3DX-700046) - popis

nahoru

Pouzdro ochranné se zpevněnými stěnami pro SpaceNavigator a SpaceMouse Wireless  Propadli jste kouzlu 3D myší SpaceNavigator Pro nebo Space Mouse Wireless? Potřebujete svou myš přenášet? S praktickým pouzdrem, které je originálním příslušenstvím, se nemusíte obávat o svého grafického pomocníka. Měkké neoprenové pouzdro ochrání myš před nechtěným poškrábáním a nečistotami. Pouzdro je speciálně navrženo pro myši SpaceNavigator Pro a Space Mouse Wireless.Propadli jste kouzlu 3D myší SpaceNavigator Pro nebo Space Mouse Wireless? Potřebujete svou myš přenášet? S praktickým pouzdrem, které je originálním příslušenstvím, se nemusíte obávat o svého grafického pomocníka. Měkké neoprenové pouzdro ochrání myš před nechtěným poškrábáním a nečistotami. Pouzdro je speciálně navrženo pro myši SpaceNavigator Pro a Space Mouse Wireless.Klíčové vlastnostiNeoprenové pouzdroMěkký vnitřek - chrání před poškozenímSpeciálně tvarované pro SpaceNavigator Pro a Space Mouse...

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu 3Dconnexion Carry Case - Personal Series (3DX-700046) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Redukce, přepínače klávesnice nebo Podložky pod myš, Přelepky na klávesnici, Klávesnice.

Nejlevnější 3Dconnexion Carry Case - Personal Series (3DX-700046) akční ceny - Levné 3Dconnexion Carry Case - Personal Series (3DX-700046)

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější 3Dconnexion Carry Case - Personal Series (3DX-700046) stojí 499 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější 3Dconnexion Carry Case - Personal Series (3DX-700046) najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Trackbally.

3Dconnexion Carry Case - Personal Series (3DX-700046) najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz